StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (70 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Items
eu: Elementuak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: Owner
eu: Jabea

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Note
eu: Oharra

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Testing
eu: Proba

en: Document
eu: Dokumentua

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Contact settings
eu: Kontatu ezarpenak

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Information
eu: Informazioa

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Subscription type
eu: Harpidetza mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Asc
eu: Goraka

en: An autocomplete text field.
eu: Automatikoki osatzen den testu eremua.
