StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Quantity
ga: Méid

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Phone
ga: Fón

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Calendar
ga: Féilire

en: Completed
ga: Déanta

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
