StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (42 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Items
ka: ელემენტები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Contact settings
ka: კონტენტის პარამეტრები

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
