StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (55 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Core
ku: ناوکە

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Code
ku: کۆد

en: Owner
ku: خاوەن

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Contact settings
ku: ڕێکخستنی په‌یوه‌ندی کردن

en: Information
ku: زانیاری

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
