StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: view
ky: көрүү

en: Search
ky: Издөө

en: edit
ky: түзөт
