StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Comment
mg: Heviteny
