StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: edit
mk: промени

en: Contact
mk: Контакт

en: Active
mk: Активно

en: Location
mk: Локација

en: - All -
mk: - Сите -
