StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (40 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Basic setup
my: အခြေခံတည်ဆောက်ချက်များ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
