StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (44 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Location
ne: स्थान

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Authored by
ne: लेखक

en: Code
ne: कोड

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Revision
ne: संशोधन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
