StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
