StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
