StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (43 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Revisions
sq: Revizione

en: Items
sq: Elementët

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Code
sq: Kodi

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Contact settings
sq: Rregullimet e kontaktit

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: About
sq: Informacione

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
