StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (41 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Homepage
ug: باش بەت

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Quote
ug: نەقىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Code
ug: كود

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Balance
ug: بالانس

en: Testing
ug: سىناش

en: Contact settings
ug: ئالاقىلىشىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
