StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (104 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Item
et: Kirje

en: Author
et: Autor

en: Currency
et: Valuuta

en: Quantity
et: Kogus

en: Homepage
et: Veebileht

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Items
et: Kirjed

en: Authored by
et: Autor

en: Qty
et: Kogus

en: Price
et: Hind

en: Customer
et: Klient

en: Amount
et: Kogus

en: Phone
et: Telefon

en: Desc
et: Kahanev

en: Invoice
et: Arve

en: Invoice settings
et: Arve seaded

en: Invoices
et: Arved

en: Code
et: Kood

en: Stock
et: Ladu

en: Payment
et: Maksmine

en: Payment settings
et: Maksmise seaded

en: Payments
et: Maksed

en: Backup
et: Varundamine

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Period
et: Ajavahemik

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Balance
et: Bilanss

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Print invoice
et: Arve printimine

en: Document
et: Dokument

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Review
et: Kontroll

en: Contact settings
et: Kontakti seaded

en: Submissions
et: Vastused

en: Apply
et: Rakenda

en: Information
et: Andmed

en: Invoice ID
et: Arve ID

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Service
et: Teenus

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Submitter
et: Vastaja

en: Unit price
et: Ühiku hind

en: Add payment
et: Lisa maksmine

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: Author uid
et: Autori uid

en: Processed text
et: Töödeldud tekst

en: Computed date
et: Arvutatud kuupäev

en: The computed DateTime object.
et: Arvutatud DateTime objekt.

en: The text with the text format applied.
et: Tekst koos rakendatud tekstiformaadiga.

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
