StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (35 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Statistics
bs: Statistika

en: Contact
bs: Kontakt

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Code
bs: Kod

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Contact settings
bs: Postavke načina za kontakt s Vama

en: Apply
bs: Primjeni

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
