StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (122 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: Currency
ca: Moneda

en: Quantity
ca: Quantitat

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Core
ca: Nucli

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Contacts
ca: Contactes

en: Comment
ca: Comentari

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Items
ca: Elements

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Qty
ca: Quantitat

en: Price
ca: Preu

en: Customers
ca: Clients

en: Customer
ca: Client

en: Amount
ca: Import

en: Phone
ca: Telèfon

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Email format
ca: Format del correu electrònic

en: Invoice
ca: Factura

en: Code
ca: Codi

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Stock
ca: Estoc

en: Owner
ca: Propietari

en: Payment
ca: Pagament

en: Payment settings
ca: Paràmetres de pagament

en: Payments
ca: Pagaments

en: Manufacturer
ca: Fabricant

en: Quotes
ca: Cometes

en: Calendar
ca: Calendari

en: Sent
ca: Enviat

en: Basic setup
ca: Configuració bàsica

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Period
ca: Punt

en: Product type
ca: Tipus de producte

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Balance
ca: Saldo

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Testing
ca: Proves

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Contact settings
ca: Paràmetres de contacte

en: Submissions
ca: Trameses

en: Apply
ca: Aplica

en: Information
ca: Informació

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Service
ca: Servei

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: About
ca: Detalls

en: Report
ca: Informe

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Ticket
ca: Tiquet

en: Tickets
ca: Tiquets

en: Quote settings
ca: Paràmetres dels ports

en: Customer settings
ca: Paràmetres del client

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Scheduled
ca: Programat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Item ID
ca: ID d'element

en: Text format
ca: Format del text

en: Bill
ca: Compte

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Balances
ca: Balanços

en: Archived
ca: Arxivat

en: Submitter
ca: Remitent

en: No information
ca: Sense informació

en: Master
ca: Mestre

en: An autocomplete text field.
ca: Un camp de text amb autocompletat.

en: Author uid
ca: Identificador (UID) de l'autor

en: Processed text
ca: Text processat

en: The text with the text format applied.
ca: El text amb el format de text aplicat.

en: Open date
ca: Data d'obertura

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
