StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (87 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Quote
el: Παράθεση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Contacts
el: Επαφές

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Qty
el: Τεμ

en: Price
el: Tιμή

en: Customer
el: Πελάτης

en: Amount
el: Ποσό

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Serial
el: Σειριακός αριθμός

en: Desc
el: Φθί

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Invoices
el: Τιμολόγια

en: Code
el: Κωδικός

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payment settings
el: Ρυθμίσεις πληρωμής

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Period
el: Περίοδος

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Print invoice
el: Εκτύπωση τιμολογίου

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Contact settings
el: Ρυθμίσεις επικοινωνίας

en: Submissions
el: Υποβολές

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Item ID
el: ID αντικειμένου

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Submitter
el: Υποβάλλων

en: Add payment
el: Προσθήκη πληρωμής

en: Asc
el: Αύξ

en: An autocomplete text field.
el: Ένα αυτοσυμπληρούμενο πεδίο κειμένου.

en: Author uid
el: Uid συντάκτη
