StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
