StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Sort by
se: Sirre

en: Developer
se: Ovdánahtti

en: About
se: Birra
