StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Quantity
sl: Količina

en: Homepage
sl: Domača stran

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Statistics
sl: Statistika

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Comment
sl: Komentar

en: Revisions
sl: Različice

en: Items
sl: Notice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Price
sl: Cena

en: Code
sl: Koda

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Contact settings
sl: Nastavitve kontaktnega obrazca

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
