Strava API (2.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Private
mn: Хувийн

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Created
mn: Үүссэн

en: Url
mn: Хаяг

en: Exception
mn: Дүрэм бус тохиолдол

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Comment count
mn: Сэтгэгдлийн тоо
