Strava API (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Text
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: State
th: รัฐ

en: City
th: จังหวัด

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Firstname
th: ชื่อ

en: Lastname
th: นามสกุล

en: Comment count
th: จำนวนความคิดเห็น

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
