Strava API (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Refresh
sl: Osveži

en: Text
sl: Besedilo

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Language code
sl: Koda jezika
