Strava API (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Private
eu: Pribatua

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Refresh
eu: Berritu

en: Text
eu: Testua

en: Created
eu: Sortua

en: Url
eu: URLa

en: State
eu: Egoera

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Speed
eu: Abiadura

en: Comment count
eu: Iruzkin zenbaketa

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
