Strava API (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Private
gu: ખાનગી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: City
gu: શહેર

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Comment count
gu: ટીપ્પણીની સંખ્યા

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
