Strava API (8.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Text
hy: Տեքստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
