Strava API (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Private
lt: Privatus

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Text
lt: Tekstas

en: Created
lt: Sukurta

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Pounds
lt: Svarai

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Feet
lt: Pėdos

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis
