Strava API (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Private
ne: निजि

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Text
ne: अक्षर

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Language code
ne: भाषा संकेत
