Strava API (8.x-1.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Private
kk: Жеке

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Created
kk: Құрылған

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Comment count
kk: Пікір санау
