Strava API (8.x-1.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Private
ug: شەخسىي

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Text
ug: تېكىست

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Comment count
ug: ئىنكاس قېتىمى

en: Trainer
ug: ئوقۇتقۇچى
