Strava API (8.x-1.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Private
fi: Yksityinen

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Text
fi: Teksti

en: Created
fi: Luotu

en: Url
fi: Osoite

en: State
fi: Tila

en: City
fi: Kaupunki

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Pounds
fi: Paunaa

en: Kilograms
fi: Kilogrammaa

en: Feet
fi: Jalat

en: Exception
fi: Poikkeus

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Speed
fi: Nopeus

en: Flagged
fi: Liputettu

en: Kilometers
fi: Kilometriä

en: Comment count
fi: Kommenttien lukumäärä

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila
