Strava API (8.x-1.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Private
mr: खाजगी

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर

en: Created
mr: प्रकाशन

en: State
mr: राज्य

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
