Strava API (8.x-1.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Created
bs: Kreiran

en: Comment count
bs: Broj komentara
