Streamlike Media (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: None
bs: Nijedan

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Prefix text
bs: Prefiks tekst

en: Suffix text
bs: Sufiks tekst
