Streamlike Media (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Value
ca: Valor

en: None
ca: Cap

en: Player
ca: Reproductor

en: Open in new window
ca: Obre en una finestra nova

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Prefix text
ca: Text prefix

en: Suffix text
ca: Text sufix
