Streamlike Media (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Value
da: Værdi

en: None
da: Ingen

en: Open in new window
da: Åbn i nyt vindue

en: Default value
da: Standardværdi

en: Prefix text
da: Præfiks

en: Suffix text
da: Suffiks
