Streamlike Media (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Value
ja: 値

en: None
ja: なし

en: Open in new window
ja: 新しいウィンドウで開く

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Player width
ja: プレーヤーの幅

en: Player height
ja: プレーヤーの高さ

en: Prefix text
ja: 接頭語文字列

en: Suffix text
ja: 接尾語文字列
