Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Local
cs: Místní

en: About
cs: Popis

en: Image generation in progress. Try again shortly.
cs: Obrázek se právě vytváří. Zkuste to o chvíli později.

en: Error generating image.
cs: Chyba při vytváření obrázku.
