Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: About
es: Acerca de

en: - Disabled -
es: - Desactivado -

en: Image generation in progress. Try again shortly.
es: Creación de imagen en progreso. Inténtelo dentro de un instante.

en: Error generating image.
es: Error al crear la imagen
