Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Local
nl: Lokaal

en: About
nl: Over

en: - Disabled -
nl: - Uitgeschakeld -

en: Image generation in progress. Try again shortly.
nl: De afbeeldingen worden momenteel gegenereerd. Probeer het zo nog eens.

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.
