Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Local
oc: Locale

en: About
oc: A prepaus

en: Image generation in progress. Try again shortly.
oc: Generacion de l'imatge en progrés. Tornatz-lo a provar en breu.

en: Error generating image.
oc: Error al generar l'imatge.
