Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Local
sk: Lokálny

en: About
sk: Informácie o

en: Image generation in progress. Try again shortly.
sk: Práve prebieha generovanie obrázku. Skúste trochu neskôr.

en: Error generating image.
sk: Chyba generovania obrázku.
