Strikethrough Options (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: N/A
ca: No aplica

en: Red
ca: Vermell

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Black
ca: Negre

en: About
ca: Detalls

en: Field types
ca: Tipus de camps
