Strikethrough Options (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Red
da: Rød

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Black
da: Sort

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper

en: Date part order
da: Rækkefølge af datoelementer
