Strikethrough Options (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: N/A
de: n. v.

en: Red
de: Rot

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: Black
de: Schwarz

en: About
de: Über

en: Field types
de: Feldtypen

en: Date part order
de: Reihenfolge der Datums-Elemente

en: Color: @color
de: Farbe: @color
