Strikethrough Options (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: N/A
et: Puudub

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Black
et: Must

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Date part order
et: Kuupäeva osa järjekord
