Strikethrough Options (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: About
kn: ಕುರಿತು
