Strikethrough Options (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Red
nl: Rood

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Black
nl: Zwart

en: About
nl: Over

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Date part order
nl: Datum-onderdeelvolgorde
