Strikethrough Options (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: N/A
ru: Н/Д

en: Red
ru: Красный

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Black
ru: Чёрный

en: About
ru: Информация

en: Field types
ru: Типы полей

en: Date part order
ru: Последовательность частей даты
