Strikethrough Options (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Red
vi: Đỏ

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Black
vi: Đen

en: About
vi: Giới thiệu
